Dizajn
Reklama
Tlač

Výhoda pre Vás

Ponúkame celý sortiment služieb, aby sme Vám priniesli kompletný reklamný servis pre vašu firmu.

Naše služby

Grafický dizajn

Záplava rôznych letákov, stránok, vizitiek, katalógov a reklamy nás obklopuje na každom našom kroku a jediné, čo ju môže odlíšiť a predať, je dobrá idea a kreatívny design v kvalitnom prevedení. Často sa tiež u klientov stretávame s mienkou, že grafické spracovanie je drahé. Nie je tomu tak a ku každej zákazke sa pristupuje individuálne s cieľom nájsť najvhodnejšie a najvýhodnejšie riešenie ušité na mieru klienta.
Napríklad grafický návrh loga pre firmu sa veľakrát pohybuje na úrovni 30 €.

Veľkoformátová tlač

Vďaka najmodernejším technológiám sme Vám schopní vytlačiť kvalitnú stálu UV reklamu. Tlačíme na rôzne druhy materiálov ako napríklad: fólie, PVC plachty, banery, mesh (dierovaný banner), okenná fólia VISION, vlajkoviny, podlahová fólia, fasádna-stenová fólia, billboardový papier, fotografický papier, umelecké plátno, tapety, potlač PVC dosiek, dreva, skla, kartónu alebo kovu…

Digitálna tlač

Potrebujete zabezpečiť pre vašu firmu kvalitné prezentačné materiály, za ktoré sa nebudete nikdy hanbiť? Digitálne tlačíme menšie množstvá až do formátu SRA3. Vizitky, plagáty, maturitné, svadobné alebo promočné oznámenia, fotografie, pozvánky, prospekty a iné tlačoviny sme Vám schopní obratom vytlačiť, zalaminovať, narezať či zviazať.

Ofsetová tlač

Ak potrebujete osloviť širšiu skupinu ľudí, ponúkame Vám vysokokvalitnú ofsetovú tlač. Letáky, noviny, katalógy, plagáty či brožúry vytlačíme v čo najkratšom čase. Samozrejmosťou je falcovanie, skladanie, zošívanie a laminovanie vašich produktov.

3D reklama

Veľmi obľúbeným označením je 3D reklama. Znamená výrobu akéhokoľvek nápisu či loga trojrozmerne – plasticky, teda čo možno najvýraznejšie a najvýstižnejšie. Trojrozmerné reklamy využiteľné v interiéroch a exteriéroch vyrábame štandardne z polystyrénu, nerezu, PVC alebo dreva. Je to jedno z tých lacnejších a zároveň elegantnejších reklamných označení. Hrúbka písmen alebo logotypov, povrchová úprava či odstup od steny podľa požiadaviek pre interiér alebo exteriér. Pre lepšie zvýraznenie v noci sa používa osvetlenie LED lampami.

Autoreklama

Je to jedna z najúčinnejších foriem reklamy, pretože to čo máte nalepené na motorke, aute, kamióne sa s Vami neustále pohybuje a vidí to množstvo ľudí. Robíme polepy všetkých typov dodávok, nákladných automobilov, autobusov či motoriek. Grafiku pre polepy vyrábame z rezanej alebo plnofarebnej fólie. Na okennú grafiku sa používa špeciálna perforovaná fólia (priehľadná zvnútra). Pre dočasnú reklamu môže byť tiež použitá magnetická fólia, ktorá sa dá jednoducho uchytiť a dať dole bez poškrabania laku.

Reklamné predmety

V našej ponuke nájdete širokú škálu reklamných predmetov ako sú tričká, čiapky, perá, zapaľovače, odznaky, tašky a veľké množstvo iných predmetov. Na potlač reklamných predmetov používame viacero technológií. Sieťotlač sa využíva hlavne na potlač tričiek, čiapok alebo tašiek. Tampoprintom sa tlačí na zapaľovače, perá, kalendáre, kľúčenky či odznaky. Elegantným riešením je vyšívanie na tričká, čiapky, uteráky a bundy. V menších nákladoch sa využíva nažehľovanie hlavne na textil. Gravírovanie laserom je efektné na poháre alebo kovové a drevené predmety. UV tlačou vieme potlačiť plnofarebné logá na rôzne reklamné predmety.

Prezentačné systémy

Skvelú príležitosť ako o sebe môžete dať vedieť svojim potenciálnym zákazníkom, je vybrať si z našej ponuky prezentačných systémov. Môžete ich využiť priamo vo Vašej prevádzke, alebo na výstavách a prezentáciách Vašich firiem.
Ponúkame širokú škálu produktov ako sú: plagátové stojany, zaklapávacie rámy, A-pilóny, informačné banery, infostojany a množstvo iných. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám navrhneme najlepšie riešenie určené priamo pre Vás.

Reklama v exteriéri

Ak chcete byť viditeľný a byť stále na očiach širokej verejnosti, využite možnosť exteriérovej reklamy. Pod týmto názvom sa rozumie umiestnenie vytlačenej reklamy na rôzne interiérové a exteriérové nosiče ako sú billboardy, citylighty, zástavy, svetelné reklamy či reklamné banery umiestnené priamo na budovách. Súčasťou reklamy je samozrejme aj montáž.

Pečiatky

Potrebujete rýchlo urobiť pečiatku? Neváhajte nás kontaktovať a pečiatku máte hotovú do hodiny. Ponúkame širokú paletu textových, dátumových alebo číslovacích pečiatok, podušiek, drevených či vreckových pečiatok.

Kontakt

ŠTEFAN OZORÁK
ETIEN REKLAMKA

  • JIRÁSKOVA 23
    940 02 NOVÉ ZÁMKY
  • ETIEN@ETIEN.EU
  • +421 915 894 590
© 2020 ETIEN REKLAMKA | Všetky práva vyhradené